Pakiet
Mini

Oględziny rzeczoznawcy

379

Pakiet
Standard

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

479

Pakiet
Prestige

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

Badanie
komputerem

Ochrona
mobilności

579

Pakiet
Gold

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

Badanie
komputerem

Ochrona
mobilności

Pakiet ekspress

Rozmowa
z ekspertem

Historia szkód

679

Umów badanie

Autotesto

Sieć profesjonalnych Rzeczoznawców dla Twojej firmy

250

specjalistów

ponad 50000

zrealizowanych zleceń

9 lat

na rynku

Zleć obsługę profesjonalistom

Autotesto.pl to sieć niezależnych Rzeczoznawców samochodowych działający na terenie całej Polski. Mamy ponad 250 Ekspertów. Od 9 lat pomagamy klientom poznać stan samochodu i określić jego wartość. Od 6 lat realizujemy oględziny dla towarzystw ubezpieczeniowych na potrzeby likwidacji szkód. W naszym portfolio jest już ponad 50 000 zrealizowanych oględzin.

Charakteryzuje nas szybka i skuteczna realizacja zlecenia. Szczegółowe raporty dostępne już w 24h od zgłoszenia. Całość procesu realizowana jest on-line. Przez cały okres współpracy świadczymy wsparcie IT, klient otrzymuje od nas wygodny i transparentny panel do rozliczania i raportowania czasu pracy. W razie pytań przez 6 dni w tygodniu jest dostępny dedykowany opiekun klienta, który świadczy pomoc 360 stopni.

Nasze produkty

Kompleksowa obsługa w zakresie wyceny pojazdów oraz likwidacji szkód komunikacyjnych

Wycena wartości pojazdu

Rzeczoznawca Autotesto.pl w 24h przyjedzie do wskazanego miejsca zrealizować oględziny pojazdu, a kilka godzin później wycena będzie dostępna on-line w panelu partnera. Wyceny przygotowane przez Rzeczoznawców są honorowane przez leasingodawców, banki, ubezpieczycieli, urzędy komunikacji, urzędy skarbowe.

Likwidacja szkód

Sieć Rzeczoznawców Autotesto zrealizuje obsługę procesu likwidacji szkody. Nasz zespół zajmie się kontaktem z poszkodowanym, wykonaniem oględzin, przygotowaniem dokumentacji oraz wyceną szkody. Każdy krok realizacji zlecenia można śledzić w dedykowanym panelu realizacji oględzin.

Audyty ponaprawcze

Nasi Rzeczoznawcy przeprowadzą kontrolę jakości naprawy po szkodzie. Zweryfikujemy czy naprawa została przeprowadzona zgodnie z kosztorysem i fakturą wystawioną przez serwis. Określimy, czy do naprawy zostały użyte części oryginalne czy zamienniki, oraz czy naprawa została przeprowadzona zgodnie z technologią przewidzianą przez producenta.

Wycena floty samochodowej

Określimy wartość rynkową pojazdów po okresie ich użytkowania w twojej flocie samochodowej. Przygotujemy wycenę wartości oraz ocenę techniczną pojazdu, z uwzględnieniem wszystkich wad i usterek pojazdu wpływających na jego wartość. Każdy raport zawiera obszerną dokumentację zdjęciową pojazdu.

Krótki czas realizacji

Wsparcie IT

Raportowanie czasu pracy

Dedykowany opiekun partnera dostępny 6 dni w tygodniu

Zaufali nam

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym business managerem

Wyślij formularz