Sprawdzenie auta przed kupnem
Łódź i okolice

Raport otrzymasz w 24h

Sprawdzamy aż 350 punktów kontrolnych

Działamy na terenie całej Polski

Ponad 250 rzeczoznawców motoryzacyjnych

Ponad 50 000 zadowolonych klientów

Zamów raport stanu technicznego auta

Sprawdź, co zyskujesz!

doświadczeni rzeczoznawcy

Nasi rzeczoznawcy mają wieloletnie doświadczenie. Ich wiedza i raporty są regularnie przez nas sprawdzane.

rygorystyczne procedury

Sprawdzamy ponad 350 punktów kontrolnych w autach.

dokumentacja fotograficzna

Przekazujemy Ci pełną dokumentację fotograficzną obrazującą faktyczny stan pojazdu.

profesjonalne zaplecze

Używamy specjalistycznych urządzeń pomiarowych, dzięki którym dokładnie sprawdzamy stan auta.

szybka realizacja

Raport wysyłamy w 24 do 48 godzin od przyjęcia zlecenia do realizacji. Nasz rekord to 4h 36min !

szczegółowy raport

Otrzymujesz raport opisujący faktyczny stan pojazdu i masz podstawę do negocjacji ceny.

Znalazłeś już samochód?

Wklej link do ogłoszenia i sprawdź koszt raportu.

Jak to działa?

Sprawdź samochód z Autotesto

1

Zamawiasz sprawdzenie samochodu z ogłoszenia

2

Rzeczoznawca dokonuje specjalistycznych oględzin

3

Otrzymujesz raport i poznajesz stan samochodu

Sprawdzanie auta przed kupnem Łódź

Zakup samochodu jest bardzo poważnym wydatkiem. Po zakończonych poszukiwaniach i odnalezieniu odpowiedniego modelu, konieczną sprawą jest sprawdzenie samochodu przed kupnem. Łódź i okolice to obszar, w którym znajduje się pojazd, który chcesz kupić? Skorzystaj z pomocy specjalistów i zaoszczędź swój cenny czas!

Samochody używane to doskonała propozycja dla osób, których nie stać na model z salonu, ale też tych, którym nie zależy na najnowszej technologii, a szukają porządnego pojazdu w znacznie niższej cenie. Nie bez powodu rynek wtórny kwitnie w naszym kraju. Interesuje Cię zakup auta w Łodzi? Centrum Polski pełne jest ciekawych ogłoszeń, ale nadal powinno się zachować szczególną uwagę. Mianowicie, bardzo często pojazdy prezentowane na różnego rodzaju stronach internetowych posiadają ukryte wady. Nierzadko jest to umyślne działanie sprzedawcy, ale często on sam może nie wiedzieć, że pojazd ma drobne usterki, na podstawie których żądana cena powinna być niższa.

Kiedy ktoś mieszka w okolicy Łodzi lub ma dużo wolnego czasu i wiedzę na temat samochodów, to nic nie stoi na przeszkodzie, by oględziny przeprowadzić samodzielnie. Normalne jednak jest to, że nie każdy kupujący to np. mechanik, przez co może nieświadomie pominąć pewne sprawy podczas sprawdzania auta, co skończy się wysokimi kosztami koniecznych do przeprowadzenia napraw, które w skrajnych przypadkach mogą wynieść więcej, niż wartość samochodu. Zamiast tego można nie tracąc czasu zlecić dokonanie oględzin rzeczoznawcy.

Sprawdzanie auta przed zakupem – Łódź

Nasi specjaliści chętnie pomogą, jeżeli interesuje Cię sprawdzanie auta w Łodzi. Firma AutoTesto działa na terenie całego kraju. Niemal trzystu rzeczoznawców motoryzacyjnych sporządza raporty dla naszych klientów, dzięki czemu oferujemy nie tylko rzetelność, ale też szybki czas realizacji. Nie bez powodu z naszych usług skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy klientów.

Informacje na temat faktycznego stanu danego pojazdu są idealną „podkładką” do negocjacji przy zakupie. W skrajnych przypadkach do zakupu nie dochodzi, ponieważ ukrytych wad było zbyt wiele. Co sprawdzamy podczas oględzin?

Na czym polega sprawdzanie auta w Łodzi?

Na samym początku sprawdzania auta w Łodzi weryfikujemy dokumentację. Następnie zostaje sprawdzona karoseria pod kątem grubości lakieru (nierówności mogą oznaczać użycie szpachli po wypadku), a także szpar między poszczególnymi elementami. Rzeczoznawca sprawdzi również, czy nadwozie nie zostało dotknięte przez korozję. Następnie „pod lupę” trafiają szyby, oświetlenie oraz ogumienie. Zajmiemy się także oględzinami komory silnika i oceną stanu płynów eksploatacyjnych. We wnętrzu specjalista sprawdza stan tapicerek, a także działanie różnych systemów i innych urządzeń (np. audio, klimatyzacji, wewnętrznych lamp, gniazda zapalniczki itd.) Podczas jazdy testowej ukazać się może np. nieprawidłowe działanie hamulców, amortyzatorów. Klient wraz z raportem otrzymuje również kilkadziesiąt zdjęć wysokiej jakości.