Autotesto opinie - raport o stanie technicznym auta w 24h od AUTOTESTO

Pakiet
Mini

Oględziny rzeczoznawcy

379

Pakiet
Standard

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

479

Pakiet
Prestige

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

Badanie
komputerem

Ochrona
mobilności

579

Pakiet
Gold

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

Badanie
komputerem

Ochrona
mobilności

Pakiet ekspress

Rozmowa
z ekspertem

Historia szkód

679

Umów badanie

Autotesto - opinie

Dołącz do grona szczęśliwych nabywców sprawdzonych samochodów

Opinie Autotesto

Załaduj więcej opinii


Łącznie 128 opinii

Autotesto w TOP programach telewizyjnych

Zobacz jak TVN i POLSAT korzysta z usługi Autotesto

TVN - Zakup Kontrolowany

seria odcinków kultowego już programu motoryzacyjnego, w którym to charyzmatyczny dziennikarz Adam Kornacki pomaga kupić widzom wymarzony samochód. Uczestnicy programu mieli możliwość skorzystać również z naszej pomocy przy kupie samochodu. Zobacz nas w programie Zakup Kontrolowany!

Polsat - Autościema

czyli jak kupować, żeby nie żałować. Ekspert motoryzacyjny Jacek Balkan pomagał widzom swojego programu wybrać, sprawdzić i kupić samochód na terenie Warszawy, a pozostałej części kraju to my sprawdzaliśmy pojazdy dla uczestników! Zobacz nas w programie Autościema!

Adam Kornacki Testuje

Adam Kornacki to jeden z najlepszych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce. Od 2004r. prowadzi program Zakup Kontrolowany w stacji TVN Turbo. Z powodzeniem pomaga widzom kupić samochód używany w Polsce i zagranicą. Zobacz nas w programie Adam Kornacki Testuje

{"video_yurl":"true"}
Zobacz oferte

Opinie - Autotesto

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy dokładnie sprawdzą samochód przed zakupem. O jakości naszych usług świadczą liczne opinie naszych zadowolonych klientów. Sprawdź je, a zobaczysz, że opinie o Autotesto są nienaganne! Świadczymy usługi na terenie całej Polski, stąd tyle pozytywnych opinii. Nasi klienci cenią sobie fakt, że stosujemy rygorystyczne procedury kontroli aut, a także wykonujemy pełną dokumentację fotograficzną. Autotesto wyróżnia się niemalże 100% pozytywnymi opiniami, zarówno na naszych profilach społecznościowych, jak i na forach internetowych. Wszystkie wpisy opublikowane są przez zweryfikowane osoby, które realnie korzystały z naszych usług. Zależy Ci na profesjonalnym, jakościowym i sprawnym sprawdzeniu samochodu, ale nie chcesz również wydawać na tę usługę fortuny? Autotesto właśnie takie jest! Znajdziesz potwierdzenie w naszych słowach czytając poniższe opinie. Jeżeli natomiast skorzystałeś z usług firmy autotesto zachęcamy do opublikowania szczerej opinii o naszej firmie. Wpisy naszych klientów mają dla nas ogromne znaczenie, każdą uwagę bierzemy do siebie, a pozytywne słowa doceniamy.

Opinie o Autotesto -
dlaczego są dla nas tak ważne?

Zdanie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne. Opinie o Autotesto dają naszej firmie informację o tym jak klienci postrzegają jakość naszych usług. Stale zastanawiamy się, co możemy jeszcze ulepszyć bądź poprawić. Dziękujemy każdej osobie, która zdecydowała się napisać szczerą i rzetelną opinię o Autotesto. Pamiętajcie, że zdanie naszych klientów jest dla nas najcenniejsze. Zachęcamy do zapoznania się z powyższymi opiniami o Autotesto. Są one pisane przez zweryfikowanych użytkowników jednego z najpopularniejszych portali społecznościowych, jakim jest Facebook. Czytając te wpisy możesz mieć pewność, że są od naszych klientów. Każdy z komentarzy został opublikowany przez osobę, która skorzystała z naszych usług.

Nasi Partnerzy

  • Gielda Klasykow

Znalazłeś samochód, który chcesz kupić?

Sprawdzimy go za Ciebie, a pełny raport otrzymasz nawet w 24 godziny!

Zamów sprawdzenie samochodu