Pakiet
Mini

Oględziny rzeczoznawcy

379

Pakiet
Standard

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

479

Pakiet
Prestige

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

Badanie
komputerem

Ochrona
mobilności

579

Pakiet
Gold

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

Badanie
komputerem

Ochrona
mobilności

Pakiet ekspress

Rozmowa
z ekspertem

Historia szkód

679

Umów badanie

Raport otrzymasz w 24h

Sprawdzamy aż 350 punktów kontrolnych

Działamy na terenie całej Polski

Ponad 250 ekspertów motoryzacyjnych

Ponad 50 000
zadowolonych klientów

SPRAWDŹ AUTO Dlaczego warto?

Zamów raport stanu technicznego auta

Sprawdź, co zyskujesz!

doświadczeni rzeczoznawcy

Nasi rzeczoznawcy mają wieloletnie doświadczenie. Ich wiedza i raporty są regularnie przez nas sprawdzane.

rygorystyczne procedury

Sprawdzamy ponad 350 punktów kontrolnych w autach.

dokumentacja fotograficzna

Przekazujemy Ci pełną dokumentację fotograficzną obrazującą faktyczny stan pojazdu.

profesjonalne zaplecze

Używamy specjalistycznych urządzeń pomiarowych, dzięki którym dokładnie sprawdzamy stan auta.

szybka realizacja

Raport wysyłamy w 24 do 48 godzin od przyjęcia zlecenia do realizacji. Nasz rekord to 4h 36min !

szczegółowy raport

Otrzymujesz raport opisujący faktyczny stan pojazdu i masz podstawę do negocjacji ceny.

Poznaj wszystkie zalety Zobacz przykładowy raport

Znalazłeś już samochód?

Wklej link do ogłoszenia i sprawdź koszt raportu.

Jak to działa?

Sprawdź samochód z Autotesto

1

Zamawiasz sprawdzenie
samochodu z ogłoszenia

2

Ekspert dokonuje
specjalistycznych oględzin

3

Otrzymujesz raport
i poznajesz stan samochodu

Sprawdzenie samochodu w mieście TORUŃ

Sprawdzenie auta przed kupnem to bardzo ważna rzecz. Szczególnie w przypadku, gdy inwestycja w nowy samochód pochłania znaczną część domowego budżetu. Setki ofert pojawiających się w internecie powodują poczucie bezradności. Jaki samochód wybrać aby był bezawaryjny i służył jak najlepiej? Na to i wiele innych pytań są w stanie odpowiedzieć Eksperci Motoryzacyjni Autotesto. Nieoceniona pomoc takiego Eksperta może się okazać w sytuacji gdy mamy do obejrzenia auto w Toruniu, a sami mieszkamy np. w Rzeszowie. Zamiast marnować cały dzień na podróż do stolicy Piernika, dużo lepiej wybrać opcję sprawdzenia samochodu za pośrednictwem Ekspertów Autotesto. Jest to niewątpliwie oszczędność czasu i pieniędzy.

Dla przykładu: Pan Gabriel znalazł sobie używane BMW e60 w Toruniu, sam mieszka w Lutoryżu pod Rzeszowem. Do pokonania ma 500 km w jedną stronę co mu zajmie ponad 6h samej jazdy, do tego trzeba doliczyć przerwy na odpoczynek, czyli wychodzi 7,5h w jedną stronę! Pan Gabriel obecnie jeździ Peugeotem 407, który na 100 km pali 9l benzyny. Pokonując trasę z Lutoryżu do Torunia spali ok. 90 litrów. Sam koszt paliwa to ponad 450 zł. Do tego musi zjeść obiad, napić się kawy i zabrać ze sobą znajomego mechanika lub szwagra. Obiad w przydrożnym barze to ok. 30 zł / os. Do tego Pan Gabriel i jego szwagier wypiją po 2 kawy, każda z nich po 7 zł. Łączny koszt w najbardziej optymistycznym wariancie to:  538 zł zakładając, że paliwo, jeden obiad i kawa to wszystko na co po drodze Pan Gabriel i Jego szwagier wydadzą pieniądze.
Koszt, który Pan Gabriel musi ponieść na sam dojazd do samochodu to tyle samo co zapłaci za skorzystanie z usług firmy Autotesto i to najlepszym wariancie sprawdzenia auta przed kupnem. Kolejną korzyścią płynącą z wybrania inspekcji auta przed zakupem to pełna informacja o stanie samochodu bez wychodzenia z domu.

To nadal nie wszystkie korzyści płynące z wybrania firmy Autotesto do sprawdzenia auta w Toruniu. W cenie pakietu oprócz profesjonalnej inspekcji przeprowadzonej przez Rzeczoznawcę wchodzi również wizyta w serwisie samochodowym, gdzie odbędzie się sprawdzenie podwozia oraz układów odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie i prowadzenie auta. Dokładnej weryfikacji zostaną poddane następujące elementy: układ zawieszenia, układ hamulcowy, układ kierowniczy, układ wydechowy, weryfikacja stanu elementów konstrukcyjnych, weryfikacja pod kątem występowania korozji.

Samochód przed kupnem podczas oględzin zostanie podłączony do komputera diagnostycznego. Przeprowadzenie szczegółowej diagnostyki komputerowej jest koniecznym zabiegiem celem wykrycia usterek w działaniu elektronicznych systemów pojazdu. Po przeprowadzonych oględzinach klient dostaje na maila pełne informację o faktycznym stanie pojazdu wraz z dokładną dokumentacją zdjęciową (od 70 do 140 zdjęć)

Firma Autotesto jest liderem branży, od wielu lat pomaga klientom w zakupie pewnego używanego samochodu. W strukturach firmy skupionych jest ponad 250 Ekspertów motoryzacyjnych, którzy świadczą usługę sprawdzenia auta przed kupnem auta dla klienta. Eksperci Autotesto już 24h są w stanie przeprowadzić szczegółowe badanie samochodu, sporządzić raport i przesłać do klienta.

Zamów sprawdzenie auta