O nas

Pierwsza w Polsce sieć Niezależnych Rzeczoznawców Motoryzacyjnych

Oszczędziliśmy Wam

188329779

na zakupy aut
niewartych uwagi

Przejechaliśmy za Was

4973795 km

wykonując Wasze
zlecenia

Sprawdziliśmy

65240 szt.

samochodów przed
zakupem

Spędziliśmy

210079 h

za Was na oględzinach
i dojazdach do aut

Autotesto liderem rynku

Numer 1 w sprawdzaniu używanych samochodów w Polsce!

sprawdzamy auta na terenie całej Polski

mamy sieć ponad 250 rzeczoznawców

stosujemy rygorystyczne procedury kontroli aut

wykonujemy pełną dokumentację fotograficzną

Autotesto.pl - Twój zaufany rzeczoznawca. Do usług! ;)

Dlaczego to robimy?

Chcemy pomagać naszym klientom kupować bez ryzyka swoje wymarzone, świetne jakościowo samochody używane po uczciwych cenach. Głęboko wierzymy, że wspólnie z klientami, którzy korzystają z naszych usług, uda się nam naprawić polski rynek aut używanych. Chcemy otoczyć naszych klientów opieką, która ochroni ich przed niespodziewanymi naprawami aut używanych, które nabywają. Pragniemy, aby oferty aut używanych na portalach ogłoszeniowych zawierały informacje zgodne ze stanem rzeczywistym. A samochody oferowane na sprzedaż były w pełni sprawne i bezpieczne dla kierowców. Stan techniczny samochodów powinien być transparentnie opisany w ogłoszeniach wraz ze wskazaniem ewentualnych usterek i problemów. Wierzymy, że dzięki naszej usłudze uda się wyeliminować z rynku aut używanych nieuczciwe praktyki takie jak kręcenie liczników czy ukrywanie powypadkowej przeszłości samochodów.

Jak działamy?

Szczegółowo i wnikliwie weryfikujemy stan techniczny wskazanych aut używanych przed zakupem. W tym celu zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. Dzięki temu dokładnie wiesz, co kupujesz. Wiemy, że wszystko się zmienia, dotyczy to również rynku motoryzacyjnego. Dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz optymalizujemy procedury weryfikacyjne aut przed zakupem, aby zapewnić Ci najwyższą jakość świadczonych usług.

Jak wygląda nasza praca?

Możesz zamówić u nas na korzystnych warunkach i w przystępnej cenie sprawdzenie konkretnego auta przed zakupem w dowolnym punkcie w Polsce. Nasz doświadczony rzeczoznawca pojedzie za Ciebie lub z Tobą do sprzedającego na miejsce postoju auta. Następnie przeprowadzi szczegółowe oględziny. Po czym dokona niezbędnych pomiarów i zrobi nawet kilkaset zdjęć. Wszystko po to, aby mieć pewność, że ten samochód jest dokładnie taki, jaki być powinien. Po wszystkim sporządzi dla Ciebie przejrzysty raport stanu technicznego auta, które chcesz kupić. Dowiesz się z niego, czy ten samochód jest wart zakupu. Czy jest faktycznie bezwypadkowy. Czy nie ma wad ukrytych. Czy licznik nie był cofnięty oraz jakie elementy będą wymagały w najbliższym czasie wkładu finansowego i wiele innych. To kompleksowy raport stanu technicznego auta, który ułatwi Ci podjęcie właściwej decyzji zakupowej.

Nasi Partnerzy

Chcesz nawiązać współpracę z Autotesto?

Napisz do nas:
[email protected]

Znalazłeś samochód, który chcesz kupić?

Sprawdzimy go za Ciebie, a pełny raport otrzymasz nawet w 24 godziny!