Sprawdzenie auta przed kupnem
Radom i okolice

Raport otrzymasz w 24h

Sprawdzamy aż 350 punktów kontrolnych

Działamy na terenie całej Polski

Ponad 250 rzeczoznawców motoryzacyjnych

Ponad 50 000 zadowolonych klientów

Zamów raport stanu technicznego auta

Sprawdź, co zyskujesz!

doświadczeni rzeczoznawcy

Nasi rzeczoznawcy mają wieloletnie doświadczenie. Ich wiedza i raporty są regularnie przez nas sprawdzane.

rygorystyczne procedury

Sprawdzamy ponad 350 punktów kontrolnych w autach.

dokumentacja fotograficzna

Przekazujemy Ci pełną dokumentację fotograficzną obrazującą faktyczny stan pojazdu.

profesjonalne zaplecze

Używamy specjalistycznych urządzeń pomiarowych, dzięki którym dokładnie sprawdzamy stan auta.

szybka realizacja

Raport wysyłamy w 24 do 48 godzin od przyjęcia zlecenia do realizacji. Nasz rekord to 4h 36min !

szczegółowy raport

Otrzymujesz raport opisujący faktyczny stan pojazdu i masz podstawę do negocjacji ceny.

Znalazłeś już samochód?

Wklej link do ogłoszenia i sprawdź koszt raportu.

Jak to działa?

Sprawdź samochód z Autotesto

1

Zamawiasz sprawdzenie samochodu z ogłoszenia

2

Rzeczoznawca dokonuje specjalistycznych oględzin

3

Otrzymujesz raport i poznajesz stan samochodu

Zakup nowego auta praktycznie zawsze wiąże się z koniecznością umiejętnego planowania. Powód takiego stanu rzeczy stanowi ryzyko, jakim obarczony jest zakup samochodu z rynku wtórnego. Z tego względu nie można polegać wyłącznie na informacjach podanych do ogólnej wiadomości przez poprzedniego właściciela. Wręcz przeciwnie – jak najbardziej wskazane jest gruntowne sprawdzenie samochodu przed kupnem. Radom to miasto, w którym kierowcy wcale nie muszą zdawać się wyłącznie na własny ogląd sytuacji. Mogłoby to być szczególnie kłopotliwe z uwagi na brak doświadczenia na tym polu.

W wielu najpopularniejszych modelach samochodów da się sprytnie ukryć usterki, przez co ich zakup obarczony jest jeszcze większym ryzykiem niepowodzenia. Profesjonalne sprawdzanie auta przed kupnem w Radomiu pozwala uniknąć takiej sytuacji. W naszym zespole znajdują się wyłącznie doświadczeni pasjonaci motoryzacji, którzy są w stanie zapewnić odpowiednią obsługę w tym zakresie. Zajmujemy się przygotowywaniem profesjonalnych raportów, ułatwiających podjęcie odpowiedniej decyzji dotyczącej zakupu samochodu.

Szczegółowe sprawdzanie auta przed kupnem – Radom

Dobrze funkcjonujący samochód z pewnością często okazuje się niezbędny w dzisiejszych czasach. Nic więc dziwnego, że tak wiele uwagi przykłada się do procesu wyboru używanego auta. Jest to zdecydowanie najbardziej atrakcyjna pod względem cenowym opcja, jednak należy pamiętać, że zakup samochodu z drugiej ręki nierozerwalnie wiąże się także z potencjalnym ryzykiem. Nie zawsze przecież informacje podane w ogłoszeniu odzwierciedlają stan faktyczny pojazdu. Dobrze więc mieć to na względzie, przygotowując się do zakupu.

Wyzbyciu się wszelkich wątpliwości co do słuszności swojej decyzji sprzyja gruntowne sprawdzenie samochodu przed kupnem. Radom jest miastem, w którym coraz więcej kierowców decyduje się na to praktyczne rozwiązanie. Jednoznacznie świadczy o tym rosnąca liczba zadowolonych klientów, którzy skorzystali z pomocy naszych specjalistów. Dzięki przygotowywanym przez nas raportom możliwe jest gruntowne zweryfikowanie faktycznego stanu auta. To kluczowy aspekt z perspektywy potencjalnego nowego właściciela – zakup niesprawdzonego samochodu w przyszłości może wiązać się z koniecznością przeprowadzenia wielu napraw. Byłoby to z pewnością niekorzystne pod względem ekonomicznym, a każdy kierowca chce uniknąć niepotrzebnych wydatków. Dlatego sprawdzenie auta przed kupnem w mazowieckim jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą odpowiednio zadbać o swoje bezpieczeństwo, wybierając jedynie sprawdzony pojazd.

Raport z najważniejszymi informacjami – sprawdzanie samochodu przed kupnem Radom

Treść ogłoszenia nie zawsze odzwierciedla rzeczywisty stan techniczny pojazdu – wielu kierowców miało okazję boleśnie się o tym przekonać. Czy istnieje sposób na skuteczne uniknięcie takiej sytuacji? Jak najbardziej – wystarczy skorzystać z pomocy specjalistów świadczonej w ramach sprawdzania auta przed kupnem. Radom stanowi miasto, które również zostało objęte zakresem naszego działania.