Raport otrzymasz w 24h

Sprawdzamy aż 350 punktów kontrolnych

Działamy na terenie całej Polski

Ponad 250 ekspertów motoryzacyjnych

Ponad 50 000
zadowolonych klientów

SPRAWDŹ AUTO Dlaczego warto?

Zamów raport stanu technicznego auta

Sprawdź, co zyskujesz!

doświadczeni rzeczoznawcy

Nasi rzeczoznawcy mają wieloletnie doświadczenie. Ich wiedza i raporty są regularnie przez nas sprawdzane.

rygorystyczne procedury

Sprawdzamy ponad 350 punktów kontrolnych w autach.

dokumentacja fotograficzna

Przekazujemy Ci pełną dokumentację fotograficzną obrazującą faktyczny stan pojazdu.

profesjonalne zaplecze

Używamy specjalistycznych urządzeń pomiarowych, dzięki którym dokładnie sprawdzamy stan auta.

szybka realizacja

Raport wysyłamy w 24 do 48 godzin od przyjęcia zlecenia do realizacji. Nasz rekord to 4h 36min !

szczegółowy raport

Otrzymujesz raport opisujący faktyczny stan pojazdu i masz podstawę do negocjacji ceny.

Poznaj wszystkie zalety Zobacz przykładowy raport

Znalazłeś już samochód?

Wklej link do ogłoszenia i sprawdź koszt raportu.

Jak to działa?

Sprawdź samochód z Autotesto

1

Zamawiasz sprawdzenie
samochodu z ogłoszenia

2

Ekspert dokonuje
specjalistycznych oględzin

3

Otrzymujesz raport
i poznajesz stan samochodu

Sprawdzenie samochodu przed kupnem w Warszawie

Samochód to bardzo skomplikowana maszyna. Niestety, często można nieświadomie znaleźć się w posiadaniu pojazdu wymagającego wielu napraw, których koszt przekracza wartość samego auta! Z tego powodu konieczne jest sprawdzenie samochodu przed zakupem. Warszawa posiada ogromny rynek aut używanych, dlatego w stolicy powinno się zachować szczególną uwagę.

Wiele nieprawidłowości można zauważyć jeszcze na etapie sprawdzania ogłoszenia w internecie. Zdarza się, że właściciel samochodu montuje opony do innego modelu, ponieważ stare przydadzą mu się w nowo zakupionym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny być oznaczenia, które warto porównać z instrukcją obsługi auta, możliwą do znalezienia w sieci.

Podczas oględzin powinno się sprawdzić nadwozie, a także podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika. Bardzo istotna jest także jazda próbna, która nie może owocować znoszeniem samochodu wprawą lub lewą stronę, problemami z układem hamulcowym etc. Powinno się też jechać z wyłączonym radiem, ponieważ może ono zagłuszyć ewentualne nieprawidłowości w pracy silnika.

 

Gdzie sprawdzić samochód przed kupnem? Warszawa i okolice

Samodzielne oględziny mogą nie być zbyt owocne. Zazwyczaj zainteresowany człowiek nie jest mechanikiem lub osobą znającą te pojazdy od podszewki. Sprawia to, że warto skorzystać z propozycji firm oferujących sprawdzenie auta w Warszawie. Z tego powodu serdecznie zapraszamydo współpracy z AutoTesto!

AutoTesto – profesjonalne sprawdzenie samochodu przed kupnem – Warszawa

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży i doskonale wiemy, czego mogą oczekiwać od nas klienci. Działamy na terenie całego kraju. Współpracuje z nami 250 ekspertów, dzięki czemu możesz liczyć na szybkie oględziny pojazdu i otrzymanie rzetelnego sprawozdania. Jesteśmy rygorystyczni podczas naszych ocen, wykonujemy także liczne fotografie, które pozwolą klientowi zobaczyć usterki i faktyczny stan pojazdu. Korzystamy z profesjonalnych sprzętów pomiarowych, dzięki czemu żaden mankament nie zostanie przed nami ukryty.

To zrozumiałe, że sprzedawca zawsze stara się pokazać swój samochód z jak najlepszej strony. Umyślne ukrywanie wad to jednak częsta sprawa. Dzięki nam możesz uchronić się przed kupnem niechcianego pojazdu. Oczywiście, nieraz klient nadal jest zainteresowany zakupem konkretnego modelu, a nasz raport pozwala mu wynegocjować cenę niższą nawet o kilka tysięcy złotych!

Zależnie od wybieranego pakietu, możemy przeprowadzić badanie lakieru miernikiem, wykonać kilkadziesiąt zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce oraz zawieszenie. Dokładnie obejrzymy komorę silnika i wnętrze pojazdu. Wykonamy również analizę sprawności elektroniki. Jeżeli klient tego wymaga, zabieramy samochód do stacji diagnostycznej i sprawdzamy auto dzięki diagnostyce komputerowej.

Zamów sprawdzenie auta