Sprawdzenie auta przed kupnem
Gdańsk i okolice

Raport otrzymasz w 24h

Sprawdzamy aż 350 punktów kontrolnych

Działamy na terenie całej Polski

Ponad 250 rzeczoznawców motoryzacyjnych

Ponad 50 000 zadowolonych klientów

Zamów raport stanu technicznego auta

Sprawdź, co zyskujesz!

doświadczeni rzeczoznawcy

Nasi rzeczoznawcy mają wieloletnie doświadczenie. Ich wiedza i raporty są regularnie przez nas sprawdzane.

rygorystyczne procedury

Sprawdzamy ponad 350 punktów kontrolnych w autach.

dokumentacja fotograficzna

Przekazujemy Ci pełną dokumentację fotograficzną obrazującą faktyczny stan pojazdu.

profesjonalne zaplecze

Używamy specjalistycznych urządzeń pomiarowych, dzięki którym dokładnie sprawdzamy stan auta.

szybka realizacja

Raport wysyłamy w 24 do 48 godzin od przyjęcia zlecenia do realizacji. Nasz rekord to 4h 36min !

szczegółowy raport

Otrzymujesz raport opisujący faktyczny stan pojazdu i masz podstawę do negocjacji ceny.

Znalazłeś już samochód?

Wklej link do ogłoszenia i sprawdź koszt raportu.

Jak to działa?

Sprawdź samochód z Autotesto

1

Zamawiasz sprawdzenie samochodu z ogłoszenia

2

Rzeczoznawca dokonuje specjalistycznych oględzin

3

Otrzymujesz raport i poznajesz stan samochodu

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem konkretnego modelu pojazdu, to na pewno chcesz nabyć w pełni sprawną maszynę, która nie będzie posiadała ukrytych wad. By tak się stało, należy przeprowadzić oględziny, ale czasami internetowe ogłoszenie dotyczy lokalizacji oddalonej o setki kilometrów od chętnego kupca. Zamiast tracić czas na podróż, można zlecić sprawdzenie samochodu przed kupnem. Gdańsk jest jednym z miast, w których firma AutoTesto zaprasza do współpracy!

Sprawdzanie auta przed kupnem – Gdańsk

Zakup samochodu używanego nie może odbyć się bez oględzin. W wielu przypadkach kupujący musi z tego powodu brać wolne w pracy, spędzać długie godziny w podróży, a przy tym sam może nie wiedzieć, co dokładnie należy sprawdzić w pojeździe. Tym samym narazi się na zakup modelu wadliwego, który będzie wymagał wielu niejednokrotnie bardzo kosztownych napraw. Z tego powodu oferujemy sprawdzenie auta przed kupnem. Gdańsk jest miejscem, w którym znajduje się sporo samochodów na sprzedaż, dlatego również tam pomogą nasi specjaliści.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Stawiamy również na szybkość naszych działań, dlatego pełen raport oddajemy klientowi w przeciągu 24-48 godzin od zgłoszenia się do AutoTesto.

Sprawdzenie samochodu przed kupnem – Gdańsk

Nie wiesz, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Chodzi przede wszystkim o wygodę klienta, ponieważ nie będzie musiał tracić czasu i pieniędzy na podróż, która i tak może być bezowocna. Współpracujemy z setkami specjalistów z całej Polski, dlatego wykonany przez nas raport trafia do klienta szybko, najczęściej w przeciągu 24 lub 48 godzin. Jak przebiegają oględziny?

Podstawą każdego sprawdzania pojazdu jest przede wszystkim zapoznanie się z jego dokumentacją, którą powinien przedstawić właściciel. Czasami można wyszukać tam pewne niezgodności. Jeżeli tak się stanie, stosowna informacja na ten temat pojawi się w raporcie. Następnie specjalista zajmuje się samym samochodem. Nadwozie jest badane miernikiem lakieru, sprawdzane jest także ewentualne występowanie rdzy lub większych szczelin pomiędzy poszczególnymi elementami. To bardzo ważne, ponieważ nierzadko sprzedawcy ukrywają wypadkową historię swojego auta. Może ono dobrze się prezentować, ale nie zapewni bezpieczeństwa w ramach następnej, ewentualnej kolizji. Ważnym elementem samochodu jest także ogumienie, ponieważ zły stan opon wymusza zakup, który z pewnością wyniesie ponad 1000 zł. Istotna jest także komora silnika, gdyż można tam znaleźć wiele nieprawidłowości. Z tego powodu nasz rzeczoznawca dokona oceny podzespołów i płynów eksploatacyjnych. Wewnątrz auta sprawdzi stan wizualny tapicerek itd., ale również działanie systemów takich jak radio, zestaw głośnomówiący, klimatyzacja, ogrzewanie, podgrzewanie siedzeń, działanie szyb elektrycznych itd.

Kolejnym etapem oględzin jest przeprowadzenie jazdy testowej. Dzięki niej fachowiec jest w stanie dowiedzieć się, czy działają wszystkie systemy wspomagania, takie jak kontrola trakcji, tempomat, doświetlanie zakrętów itd. Istotne jest też sprawdzenie tego, jak działa silnik, hamulce, skrzynia biegów, w jakim stanie jest zawieszenie itd. Jeżeli klient ma takie życzenie, to samochód może trafić na stację diagnostyczną, gdzie oceni się go jeszcze dokładniej, np. z pomocą komputera diagnostycznego.