Sprawdzanie historii pojazdu z Niemiec

Znalazłeś samochód, który chcesz kupić?

Wklej numer VIN i sprawdź jakie posiadamy dane na jego temat

SPRAWDŹ AUTO Numer VIN jest zbyt krótki!

Samochód został przez nas sprawdzony

Skontaktuj się znami i dowiedz się jak możesz uzyskać dostęp do raportu

Samochód nie został przez nas sprawdzony

Chcesz uzyskać szczegółowy raport dla szukanego przez Ciebie samochodu? Wytarczy, że złożysz zamówienie przez poniższy link, a my zajmiemy się resztą!

Zakup samochodu to całkiem spore przedsięwzięcie. Każdy kierowca pragnie bowiem nabyć jak najlepszy pojazd w jak najbardziej atrakcyjnej cenie. W szczególności, jeśli kupuje się pojazd używany, to chcemy otrzymać jak najwięcej, za jak najniższą kwotę. Kluczem do dobrego zakupu jest oczywiście odpowiednie sprawdzenie samochodu, zanim sfinalizuje się transakcję. Poza standardowymi testami oraz oględzinami ogólnymi warto również zajrzeć do historii pojazdu. Numer VIN auta z Niemiec okaże się w tym celu szczególnie przydatny.

Sprawdzenie historii pojazdu z Niemiec – dlaczego warto?

Do podstawowych testów samochodu z całą pewnością można zaliczyć raport VIN. Niemcy słyną z dbania o swoje pojazdy, jednak nigdy nie wiadomo, czy sprzedawca nie będzie próbował czegoś zataić, żeby uzyskać lepszą cenę. Sprawdzenia auta po VIN z Niemiec pozwoli nam zapoznać się z dokładną historią serwisowania pojazdu oraz takich detali jak m.in. daty przeglądów, liczbę właścicieli, czy wizyt w ASO na wymianach gwarancyjnych lub eksploatacyjnych. Historia pojazdu z Niemiec uzyskana przy pomocy numer VIN pozwoli na rzetelną ocenę nie tylko stanu pojazdu, ale także jego realnej wartości. Zdecydowanie warto wybrać taką weryfikację, jeśli chce się mieć absolutną pewność, że historia pojazdu z Niemiec jest zgodna z tym, co deklaruje sprzedawca – szczególnie w przypadku, kiedy oferta wydaje nam się podejrzanie atrakcyjna.

Postaw na sprawdzoną firmę

Sprawdzanie VIN z Niemiec można przeprowadzić samodzielnie i ma to swoje plusy i minusy. Przede wszystkim możemy zrobić to w dowolnym momencie i bez żadnych opłat – aby sprawdzić VIN z Niemiec za darmo, trzeba udać się na stronę Centralnej Ewidencji Pojazdów i wypełnić odpowiedni formularz. Minusem jest jednak to, że nie zawsze mamy dostępny numer VIN od ręki (sprzedawcy często nie udostępniają go w ogłoszeniu), a do tego trzeba na to poświęcić swój prywatny czas. Z tego względu warto skorzystać z usługi sprawdzenia historii pojazdu po numerze VIN, którą oferujemy.