Pakiet
Mini

Oględziny rzeczoznawcy

379

Pakiet
Standard

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

479

Pakiet
Prestige

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

Badanie
komputerem

Ochrona
mobilności

579

Pakiet
Gold

Oględziny rzeczoznawcy

Badanie
w serwisie

Badanie
komputerem

Ochrona
mobilności

Pakiet ekspress

Rozmowa
z ekspertem

Historia szkód

679

Umów badanie

Raport otrzymasz w 24h

Sprawdzamy aż 350 punktów kontrolnych

Działamy na terenie całej Polski

Ponad 250 ekspertów motoryzacyjnych

Ponad 50 000
zadowolonych klientów

SPRAWDŹ AUTO Dlaczego warto?

Zamów raport stanu technicznego auta

Sprawdź, co zyskujesz!

doświadczeni rzeczoznawcy

Nasi rzeczoznawcy mają wieloletnie doświadczenie. Ich wiedza i raporty są regularnie przez nas sprawdzane.

rygorystyczne procedury

Sprawdzamy ponad 350 punktów kontrolnych w autach.

dokumentacja fotograficzna

Przekazujemy Ci pełną dokumentację fotograficzną obrazującą faktyczny stan pojazdu.

profesjonalne zaplecze

Używamy specjalistycznych urządzeń pomiarowych, dzięki którym dokładnie sprawdzamy stan auta.

szybka realizacja

Raport wysyłamy w 24 do 48 godzin od przyjęcia zlecenia do realizacji. Nasz rekord to 4h 36min !

szczegółowy raport

Otrzymujesz raport opisujący faktyczny stan pojazdu i masz podstawę do negocjacji ceny.

Poznaj wszystkie zalety Zobacz przykładowy raport

Znalazłeś już samochód?

Wklej link do ogłoszenia i sprawdź koszt raportu.

Jak to działa?

Sprawdź samochód z Autotesto

1

Zamawiasz sprawdzenie
samochodu z ogłoszenia

2

Ekspert dokonuje
specjalistycznych oględzin

3

Otrzymujesz raport
i poznajesz stan samochodu

Sprawdzenie samochodu przed kupnem we Wrocławiu

Kupno używanego samochodu zawsze dostarcza sporo emocji. Pytanie to jak kupić by nie żałować. Ważne to znaleźć odpowiedni model, który będzie pasował naszym wymaganiom oraz nam się podobał. Dziś możemy wybierać z wielu ogłoszeń samochodów, które są dostępne we wszystkich rocznikach, kolorach czy wyposażeniu.  Co w sytuacji gdy samochód znajdziemy w Olsztynie? Jak tam sprawdzić auto przed kupnem? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystać z pomocy doświadczonych Ekspertów Motoryzacyjnych Autotesto. Z pomocą Eksperta będziemy mogli dokładnie sprawdzić auto przed kupnem bez wychodzenia z domu. Sprawdzenie auta przed kupnem w Olsztynie z pomocą Autotesto jest wskazane, szczególnie gdy nie mamy czasu udać się tam osobiście. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Wystarczy znaleźć interesujące nas auto, następnie złożyć zlecenie na stronie autotesto.pl W pierwszej kolejności pracownicy skontaktują się telefonicznie ze sprzedawcą auta w Olsztynie i potwierdzą czy dana oferta jest aktualna. W kolejnym kroku zostanie ustalona data i godzina wykonania oględzin. Podczas oględzin, oprócz sprawdzenia stanu nadwozia również odbędzie się sprawdzenie auta na serwisie w Olsztynie.

Sprawdzenie auta Olsztyn, rzeczoznawca samochodowy Olsztyn

Nie ma w chwili obecnej lepszego rozwiązania niż skorzystanie z doświadczenia rzeczoznawców motoryzacyjnych podczas kupna samochodu. Oględziny przeprowadzone przez Eksperta to gwarancja kupienia sprawdzonego auta, a to jest nie jest łatwe w dobie samochodów powypadkowych, czy z kręconymi licznikami. Sieć niezależnych Ekspertów Motoryzacyjnych przeprowadza oględziny w Olsztynie. Korzystając z takiego rozwiązania możemy dokładnie poznać stan techniczny pojazdu, który chcemy kupić. Ekspert przeprowadzi dokładne badanie karoserii pojazdu, tak aby wykluczyć lub potwierdzić powypadkową przeszłość auta. Badaniu poddane zostaną również komora silnika, silnik i jego osprzęt, a wszystkie wnioski z oględzin zostaną odnotowane w obszernym raporcie. Uwadze Eksperta nie umknie stan wnętrza pojazdu, czy sprawności wyposażenia. Niezwykle ważne w dzisiejszych czasach jest prawidłowe działania wyposażenia wspomagającego kierowcę podczas jazdy.

Sprawdzenie auta na serwisie w Olsztynie

Powyższe czynności, możemy uznać za pierwszą fazę inspekcji auta w Olsztynie. Kolejnym niezwykle istotnym elementem oględzin będzie wizyta na serwisie. Druga część badania to sprawdzenie auta na warsztacie. Ekspert wraz z mechanikiem przeprowadzi szereg badań układu zawieszenia, kierowniczego, hamulcowego, czy wydechowego. Dokładne sprawdzenie auta na warsztacie pozwoli określić czy pojazd wymaga natychmiastowych napraw tuż po zakupie. Ekspert będzie mógł przygotować kosztorys takich napraw.

Nasi specjaliści chętnie pomogą, jeżeli interesuje Cię zakup auta w Olsztynie. Firma Autotesto działa na terenie całego kraju. Prawie trzystu ekspertów motoryzacyjnych każdego dnia sporządza raporty dla naszych klientów, dzięki czemu oferujemy nie tylko rzetelność, ale też szybki czas realizacji. Nie bez powodu z naszych usług skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy klientów.

 

Zamów sprawdzenie auta