Zleć sprowadzenie
pewnego auta

Znajdziemy dla Ciebie auto w 7 dni

200 klientów odebrało swoje auta w 2019 roku

10/10 zadowolonych kupujących

> 30 000 sprawdzonych samochodów

> 30 000

sprawdzonych
samochodów

> 50% sprawdzonych przez nas aut jest niezgodna z deklaracją sprzedających

> 50%

sprawdzonych przez nas aut jest
niezgodna z deklaracją sprzedających

100% zadowolonych klientów

100%

zadowolonych
klientów

Chcesz kupić wymarzone auto z Danii – kompleksowe usługi?

Zleć sprowadzenie samochodu z Danii – kompleksowe usługi specjalistom

Wady techniczne

Wady techniczne

Kupując auto z ukrytymi wadami technicznymi narażasz na niebezpieczeństwo nie tylko siebie i swoich pasażerów, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Ponadto może się to wiązać z utratą dowodu rejestracyjnego oraz wysokimi kosztami naprawy, których nie planowałeś!

Niejasna historia serwisowa

Niejasna historia serwisowa

Samochód z niejasną historią serwisową to tykająca bomba z opóźnionym zapłonem. Błahe z pozoru nieścisłości formalne auta mogą okazać się przykrywką dla oszustwa. Niezgodność numeru VIN z dokumentacją, wady prawne, niezarejestrowane usługi serwisowe to tylko niektóre okoliczności, które mogą uniemożliwić rejestrację samochodu. Ponadto nie masz pewności, czy auto nie pochodzi na przykład z przestępstwa!

Przeszłość wypadkowa

Przeszłość wypadkowa

Nagminną praktyką nieuczciwych sprzedających jest maskowanie w samochodach śladów poważnych napraw powypadkowych. Bardzo często również nie informują oni kupującego o przeszłości wypadkowej oferowanego auta. Niestety, laik motoryzacyjny nie będzie w stanie na pierwszy rzut oka wyłapać oczywistych symptomów takich napraw, co w późniejszym czasie użytkowania auta może mieć dla niego przykre konsekwencje!

Korekcja przebiegu

Korekcja przebiegu

Cofanie licznika to dość powszechny proceder, który mimo sankcji karnych jest nadal praktykowany przez sprzedających. „Przekręcenie” licznika może dotyczyć nawet kilkuset tys. kilometrów, a to już poważny problem dla kupującego nie tylko pod względem mechanicznym, ale i prawnym!

Dlaczego warto zlecić sprowadzenie auta z Danii – kompleksowe usługi?

Sprawdź korzyści

Oferujemy pomoc doświadczonego eksperta w znalezieniu odpowiedniego samochodu zgodnego z Twoimi preferencjami.

Wyszukujemy i sprowadzamy dobrej jakości auta, a także przygotowujemy wszelkie formalności związane z rejestracją samochodu w Polsce.

Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego nowego samochodu zarówno pod względem technicznym, jak i prawnym.

Współpracujemy wyłącznie z podmiotami, oferującymi auta wysokiej jakości z potwierdzonym przebiegiem oraz bezwypadkowe.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, opiekę na każdym etapie współpracy oraz merytoryczne doradztwo w każdej kwestii.

Wyślij zapytanie

4 kroki do znalezienia idealnego samochodu

Zobacz jak przebiega zlecenie

Po wypełnieniu przez Ciebie formularza zgłoszeniowego w ciągu maksymalnie 48 godzin skontaktujemy się z Tobą. Omówimy wówczas warunki naszej współpracy oraz przedstawisz nam szczegółowo, jakiego samochodu poszukujesz. Otrzymasz również od nas komplet dokumentów, potwierdzających naszą współpracę do Twojej akceptacji.

Zamów poszukiwanie auta

Samochody kupione z Autotesto

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Dołącz do zadowolonych klientów

FAQ

Masz pytania?

Czy oferowane samochody posiadają potwierdzony przebieg i historię?

W jaki sposób przedstawiamy oferty?

Ile czasu zajmuje cały proces?

Czy można rozwiązać podpisaną umowę?

Ile wynosi nasza prowizja? (Ile kosztuje usługa)

Ile ofert jesteśmy w stanie przedstawić?

Co w przypadku, gdy budżet na samochód jest nierealny?

Z jakiego źródła pozyskujemy auta?

Kto sprawdza samochody za granicą?

Czy doradzamy w wyborze auta?

W jaki sposób i gdzie można odebrać od Nas samochód?

Czy udzielamy gwarancji na sprzedane auta?

Czy kaucja jest zwrotna po rozwiązaniu umowy?

Dlaczego prosimy o zadatek?

Jakie koszty należy ponieść po zakupie samochodu od naszej firmy?

W jaki sposób ustalić budżet na samochód?

Czy wystawiamy fakturę na samochody?

Czy sprowadzamy auta z innych państw niż Dania?

Masz więcej pytań? Wypełnij formularz

Sprowadzanie auta z Danii – kompleksowe usługi

Jako pierwsza w Polsce sieć Niezależnych Ekspertów Motoryzacyjnych oferujemy międzyinnymi swoje profesjonalne usługi sprowadzania aut z Danii. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem samochodu z tego kraju, od nas dowiesz się jak kupić auto w Danii, a ponadto to my zajmiemy się oceną oraz sprowadzeniem samochodu do Polski. Nasz zespół ekspertów składa się z 250 doświadczonych rzeczoznawców z całego kraju, którzy doskonale znająsięna diagnostyce aut, stosując przy tym rygorystyczne procedury – wszystko po to, aby sprowadzony przez nas samochód spełnił Twoje oczekiwania. Dzięki naszym usługom nie musisz jużmartwić się o to, jak sprawdzić auto z Danii po numerze rejestracyjnym ani szukać pomocy u amatorów motoryzacji. Zespół ekspertów Autotesto, których cechuje szeroka wiedza i znajomość rynku w branży motoryzacyjnej to gwarancja, że sprowadzone z Danii auto będzie strzałem w dziesiątkę – nie raz już stanęliśmy na wysokości zadania i sprowadziliśmy kilkadziesiąt tysięcy samochodów, które zapewniły naszym klientom satysfakcję. Przed zakupem należy jednak rozważyć wiele kwestii, a przede wszystkim, czy sprowadzenie auta z Danii w ogóle jest dobrym pomysłem w Twojej sytuacji – pomożemy Ci w podjęciu odpowiedzialnej decyzji, przedstawiając wszystkie za i przeciw, abyś nie spotkał się z przykrą niespodzianką.

Korzystając z naszych usług importu aut z Danii, możesz liczyć na:
● profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru marki oraz modelu,
● dopasowanie rocznika, przebiegu i stanu samochodu do potrzeb klienta,
● skuteczna diagnostyka auta i rzetelna ekspertyza,
● sprawdzenie pełnej historii pojazdu,
● auto dobrej jakości,
● zdjęcia samochodu,
● oszczędność czasu,
● oszczędność pieniędzy,
● bezpieczeństwo,
● szczegółową kontrolę,
● kompleksową obsługę nowego samochodu pod względem technicznym i prawnym.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi importu aut z Danii?

Wybór odpowiedniego auta to nie lada wyzwanie – w szczególności, gdy auto znajduje się za granicą. Jako specjaliści w profesjonalnej diagnostyce aut zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chętnie wesprzemy Cię w trakcie tej procedury. Wspólnie określimy, jakiego auta potrzebujesz i na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru. Na nasze fachowe doradztwo zdecydowało się już kilkadziesiąt tysięcy klientów – dzięki tak dużemu doświadczeniu doskonale orientujemy się na rynku motoryzacyjnym, także zagranicznym. Decydując się na współpracę ze specjalistami Autotesto możesz liczyć na to, że przedstawimy Ci tylko takie oferty, które są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Co więcej, nie musisz już martwić się o formalności – zadbamy o wszystko, co związane jest z ze sprowadzeniem pewnego auta z Danii, a także jego rejestracją. Nie kupuj auta w ciemno – ponad połowa ofert właścicieli samochodów nie jest zgodna z deklaracjami sprzedających. Dzięki nam możesz liczyć na zdjęcia samochodu przed zakupem oraz sprawdzenie historii samochodu z Danii jeszcze przed zakupem. Celem naszych działań jest sprowadzenie samochodu doskonale przygotowanego do oddania w Twoje ręce.

Ile kosztuje sprowadzenie auta z Danii?

Sprowadzając samochód z Danii, należy liczyć się z tym, że transakcja ta niekoniecznie musi być opłacalna. Nasze usługi obejmują podliczenie wszystkich kosztów i podatków, które należy uregulować w obu krajach – dzięki temu jesteśmy w stanie stwierdzić opłacalność importu. Stawki w akcyzie oraz prawo w UE ulegają ciągłym zmianom, co także może wpływać na koszt sprowadzenia auta z Danii. Nierzadko pojawiają się także dodatkowe koszty związane ze sprowadzaniem samochodu lub tłumaczeniem dokumentów – warto poświęcić to zadanie specjalistom, którzy sprawdzą wszystko w Twoim imieniu. Prowizja od naszych usług ustalana jest indywidualnie i jest zależna od wielu czynników, w tym także od miejsca, z którego importujemy auto lub ilości samochodów sprowadzanych w jednym transporcie. Na samym początku współpracy ustalamy jednak z klientem całkowity budżet na samochód i koszty ponoszone przez klienta nigdy go nie przekraczają. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług sprowadzania aut z Danii i miej pewność satysfakcji z zakupu.

Zamów sprawdzenie samochodu