Zleć sprowadzenie
pewnego auta z Holandii

Znajdziemy dla Ciebie auto w 7 dni

200 klientów odebrało swoje auta w 2019 roku

10/10 zadowlonych kupujących

> 30 000 sprawdzonych samochodów

> 30 000

sprawdzonych
samochodów

> 50% sprawdzonych przez nas aut jest niezgodna z deklaracją sprzedających

> 50%

sprawdzonych przez nas aut jest
niezgodna z deklaracją sprzedających

100% zadowolonych klientów

100%

zadowolonych
klientów

Chcesz kupić wymarzone auto z Holandii?

Zleć sprowadzenie samochodu z Holandii specjalistom

4 kroki do znalezienia idealnego samochodu

Zobacz jak przebiega zlecenie

Po wypełnieniu przez Ciebie formularza zgłoszeniowego w ciągu maksymalnie 48 godzin skontaktujemy się z Tobą. Omówimy wówczas warunki naszej współpracy oraz przedstawisz nam szczegółowo, jakiego samochodu poszukujesz. Otrzymasz również od nas komplet dokumentów, potwierdzających naszą współpracę do Twojej akceptacji.

Zamów poszukiwanie auta

Dlaczego warto zlecić sprowadzenie auta z Holandii?

Sprawdź korzyści

Oferujemy pomoc doświadczonego rzeczoznawcy w znalezieniu odpowiedniego samochodu zgodnego z Twoimi preferencjami.

Wyszukujemy i sprowadzamy dobrej jakości auta, a także przygotowujemy wszelkie formalności związane z rejestracją samochodu w Polsce.

Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego nowego samochodu zarówno pod względem technicznym, jak i prawnym.

Współpracujemy wyłącznie z podmiotami, oferującymi auta wysokiej jakości z potwierdzonym przebiegiem oraz bezwypadkowe.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, opiekę na każdym etapie współpracy oraz merytoryczne doradztwo w każdej kwestii.

Wyślij zapytanie

Samochody kupione z Autotesto

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Dołącz do zadowolonych klientów

FAQ

Masz pytania?

Czy oferowane samochody posiadają potwierdzony przebieg i historię?

W jaki sposób przedstawiamy oferty?

Ile czasu zajmuje cały proces?

Czy można rozwiązać podpisaną umowę?

Ile wynosi nasza prowizja? (Ile kosztuje usługa)

Ile ofert jesteśmy w stanie przedstawić?

Co w przypadku, gdy budżet na samochód jest nierealny?

Z jakiego źródła pozyskujemy auta?

Kto sprawdza samochody za granicą?

Czy doradzamy w wyborze auta?

W jaki sposób i gdzie można odebrać od Nas samochód?

Czy udzielamy gwarancji na sprzedane auta?

Czy kaucja jest zwrotna po rozwiązaniu umowy?

Dlaczego prosimy o zadatek?

Jakie koszty należy ponieść po zakupie samochodu od naszej firmy?

W jaki sposób ustalić budżet na samochód?

Czy wystawiamy fakturę na samochody?

Czy sprowadzamy auta z innych państw niż Holandia?

Sprowadzenie auta z Holandii na zamówienie


Holandia to numer dwa na liście Państw skąd Polacy sprowadzają samochodu. Holenderskie samochody podobnie jak te niemieckie mają opinie zadbanych, w dobrym stanie technicznym. Na korzyść aut z Holandii przemawia dobry stan dróg, brak terenów górzystych, a więc można pokusić się o stwierdzenie, że tamtejsze samochody mają idealne warunki do życia. To wszystko to oczywiście prawda jednak wpływ na dobry stan techniczny pojazdu ma raczej znikomy. Jak w każdym przypadku rozbija się to o kulturę techniczną. Holenderskie samochody co dwa lata przechodzą gruntowny przegląd najważniejszych podzespołów, nikt nie może sobie pozwolić na to aby jego pojazd miał jakieś niedomagania. Dlatego holendrzy na bieżąco serwisują swoje pojazdy. Nationale Auto Pass – to drugi powód po stanie technicznym dlaczego warto rozglądać się za używanym samochodem właśnie w Holandii. NAP to nic innego jak rejestr przebiegów, dzięki czemu można mieć pewność, że dany egzemplarz nigdy nie został poddany popularnemu procesowi korekcji wyświetlanego przebiegu.

Samochód z Holandii – gdzie szukać?

W Polsce nie trudno o ofertę samochodu sprowadzonego z Holandii. Wielu zawodowych sprzedawców zaopatruje swoje place komisowe właśnie pojazdami z kraju wiatraków. Przeszukiwanie w gąszczu ofert handlarzy może być zajęciem czasochłonnym i trudnym. Auta z Holandii trafiające do Polski często są to egzemplarze po przejściach, z cofniętym przebiegiem czy nawet powypadkowe. Dzieje się tak ponieważ holendrzy doskonale zdają sobie sprawę z wartości ich bezwypadkowego i na bieżąco serwisowanego egzemplarza. Natomiast samochody z dużymi przebiegami lub powypadkowe oddają grubo poniżej wartości, aby tylko zdjąć sobie problem z głowy. To nie lada gratka dla rodzimych handlarzy gdyż na takich transakcjach liczą na wysokie marże. Importerzy samochodów z Holandii będą mieli w ofercie tylko popularne modele. Dla nich sprowadzenie auta z Holandii musi być ekonomicznie zasadne. W związku z tym oferty będą pełne najbardziej popularnych marek i modeli z powtarzającą się gamą silników i wyposażenie. Jest to zrozumiałe, znany i popularny model równa się szybka sprzedaż auta w Polsce i zarobek.

Niepewna historia pojazdu plus powtarzająca się wąska oferta skutecznie może zniechęcić do poszukiwania samochodu z Holandii w Polsce. Najlepszą opcją wydaje się wybrać po samochód osobiście, jednak lista czynności którą trzeba wykonać przy sprowadzeniu pojazdu nie jest krótka. Do tego dochodzą koszty związane z wyszukaniem odpowiedniego egzemplarza i sprowadzeniem do Polski co w ogólnych rozrachunku może okazać się droższe niż zakup samochodu krajowego.

Dlatego w tym przypadku warto sprowadzenie samochodu z Holandii powierzyć specjalistom, którzy ułatwiają życie klientom i na co dzień zajmują się sprowadzaniem aut na życzenie. Zakres działań takiej firmy obejmuje kompleksowe sprowadzenie auta z Holandii do Polski. Tu się nie kończą powody dlaczego firma sprowadzająca samochody na zamówienie to dobry wybór. W skład takiej usługi wchodzi zebranie wymagań od klienta, przedstawienie dostępnych ofert na rynku szwedzkim, które klient akceptuje. Dokładne wybranie samochodu, który będzie sprawny technicznie, bezwypadkowy oraz z pewnym i potwierdzonym przebiegiem.
Te wszystkie czynności wykonują Eksperci samochodowi zajmujący się sprowadzaniem aut z Holandii. Klientowi zostaje tylko odebrać samochód, zarejestrować w swoim wydziale komunikacji i ubezpieczyć.

Zamów sprawdzenie samochodu