Zleć sprowadzenie
pewnego auta z Francji

Znajdziemy dla Ciebie auto w 7 dni

200 klientów odebrało swoje auta w 2019 roku

10/10 zadowlonych kupujących

> 30 000 sprawdzonych samochodów

> 30 000

sprawdzonych
samochodów

> 50% sprawdzonych przez nas aut jest niezgodna z deklaracją sprzedających

> 50%

sprawdzonych przez nas aut jest
niezgodna z deklaracją sprzedających

100% zadowolonych klientów

100%

zadowolonych
klientów

Chcesz kupić wymarzone auto z Francji?

Zleć sprowadzenie samochodu z Francji specjalistom

4 kroki do znalezienia idealnego samochodu

Zobacz jak przebiega zlecenie

Po wypełnieniu przez Ciebie formularza zgłoszeniowego w ciągu maksymalnie 48 godzin skontaktujemy się z Tobą. Omówimy wówczas warunki naszej współpracy oraz przedstawisz nam szczegółowo, jakiego samochodu poszukujesz. Otrzymasz również od nas komplet dokumentów, potwierdzających naszą współpracę do Twojej akceptacji.

Zamów poszukiwanie auta

Dlaczego warto zlecić sprowadzenie auta z Francji?

Sprawdź korzyści

Oferujemy pomoc doświadczonego rzeczoznawcy w znalezieniu odpowiedniego samochodu zgodnego z Twoimi preferencjami.

Wyszukujemy i sprowadzamy dobrej jakości auta, a także przygotowujemy wszelkie formalności związane z rejestracją samochodu w Polsce.

Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego nowego samochodu zarówno pod względem technicznym, jak i prawnym.

Współpracujemy wyłącznie z podmiotami, oferującymi auta wysokiej jakości z potwierdzonym przebiegiem oraz bezwypadkowe.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, opiekę na każdym etapie współpracy oraz merytoryczne doradztwo w każdej kwestii.

Wyślij zapytanie

Samochody kupione z Autotesto

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Dołącz do zadowolonych klientów

FAQ

Masz pytania?

Czy oferowane samochody posiadają potwierdzony przebieg i historię?

W jaki sposób przedstawiamy oferty?

Ile czasu zajmuje cały proces?

Czy można rozwiązać podpisaną umowę?

Ile wynosi nasza prowizja? (Ile kosztuje usługa)

Ile ofert jesteśmy w stanie przedstawić?

Co w przypadku, gdy budżet na samochód jest nierealny?

Z jakiego źródła pozyskujemy auta?

Kto sprawdza samochody za granicą?

Czy doradzamy w wyborze auta?

W jaki sposób i gdzie można odebrać od Nas samochód?

Czy udzielamy gwarancji na sprzedane auta?

Czy kaucja jest zwrotna po rozwiązaniu umowy?

Dlaczego prosimy o zadatek?

Jakie koszty należy ponieść po zakupie samochodu od naszej firmy?

W jaki sposób ustalić budżet na samochód?

Czy wystawiamy fakturę na samochody?

Czy sprowadzamy auta z innych państw niż Francja?

Sprowadzenie samochodu z Francji


Sprowadzenie samochodu z Francji to dobry pomysł. Ceny aut używanych są tam atrakcyjne, z racji na odległość Francja nie jest tak atrakcyjna dla rodzimych handlarzy jak np. Niemcy w związku z czym nadal można tam znaleźć okazje cenowe. Francuski rynek samochodów używanych jest bardzo duży dlatego też nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem konkretnego egzemplarza w wersji silnikowej czy wyposażeniowej jaką sobie wymarzyliśmy. Według oficjalnych danych Francuzi rocznie potrafią kupić nawet 2 miliony nowych samochodów stąd bierze się bogactwo ich oferty na rynku pojazdów używanych.

Kupno auta z Francji od polskiego pośrednika zawsze wiąże się z ryzykiem. Warto zachować ostrożność szukając takiego auta u handlarza. Bezwypadkowy, z potwierdzonym przebiegiem samochód we Francji często jest droższy niż jego odpowiednik w polskim autokomisie. Mając na uwadze odległość jaką polski handlarz ma do pokonania rzadko kiedy wybiera się tam po jeden samochód, najczęściej kupuje ich kilka aby zaoszczędzić na transporcie. Cena zakupu samych aut musi być dużo poniżej średniej wartości takiego auta w Polsce. Najczęściej na kołach auto-lawety do Polski trafiają samochody z wysokimi przebiegami, uszkodzone a nawet powypadkowe. Następnie w Polsce przeprowadzana odpowiednia naprawa a nierzadko sama kosmetyka celem zatuszowania wad pojazdu.

Niepewna historia pojazdu plus powtarzająca się wąska oferta skutecznie może zniechęcić do poszukiwania samochodu z Francji w Polsce. Najlepszą opcją wydaje się wybrać po samochód osobiście, jednak lista czynności którą trzeba wykonać przy sprowadzeniu pojazdu nie jest krótka. Do tego dochodzą koszty związane z wyszukaniem odpowiedniego egzemplarza i sprowadzeniem do Polski co w ogólnych rozrachunku może okazać się droższe niż zakup samochodu krajowego. Sprowadzenie samochodu z Francji jest drogie z kilku względów. Odległość z Polski do Francji jest spora, mamy do wyboru podróż drogami lub samolot, jednak w jednym w drugim przypadku trzeba się liczyć z kwotami dwa razy wyższymi niż np. do Niemiec. Po drugie trzeba przygotować się na nocleg nie tylko po to aby odpocząć po podróży ale francuski urząd ma dwa dni na przygotowanie tablic eksportowych. Przejazd z noclegiem i wyżywieniem to w bardzo optymistycznej wersji 2600 zł, oczywiście sporo zależy od regionu, w którym znajdziemy pojazd. Dodatkowym utrudnieniem będzie język, Francuzi niechętnie komunikują się w innym języku niż francuski, w związku z tym prowadzenie negocjacji cenowych nie będzie proste. Możemy oczywiście wybrać opcję zakupu pojazdu u francuskiego pośrednika, natomiast to oznacza, że nie ma co liczyć na okazję cenową.

Dlaczego warto powierzyć sprowadzenia auta z Francji specjalistom?

Dlatego w tym przypadku warto sprowadzenie samochodu z Francji powierzyć specjalistom, którzy ułatwiają życie klientom i na co dzień zajmują się sprowadzaniem aut na życzenie.Tu się nie kończą powody dlaczego firma sprowadzająca samochody na zamówienie to dobry wybór. Zakres działań takiej firmy obejmuje kompleksowe sprowadzenie auta z Francji. W skład takiej usługi wchodzi zebranie wymagań od klienta, przedstawienie dostępnych ofert na rynku francuskim, które klient akceptuje. Dokładne wybranie samochodu, który będzie sprawny technicznie, bezwypadkowy oraz z pewnym i potwierdzonym przebiegiem.

Te wszystkie czynności wykonują Eksperci samochodowi zajmujący się sprowadzaniem aut z Francji. Klientowi zostaje tylko odebrać samochód, zarejestrować w swoim wydziale komunikacji i ubezpieczyć.

Zamów sprawdzenie samochodu