Zleć sprowadzenie
pewnego auta ze Szwecji

Znajdziemy dla Ciebie auto w 7 dni

200 klientów odebrało swoje auta w 2019 roku

10/10 zadowlonych kupujących

> 30 000 sprawdzonych samochodów

> 30 000

sprawdzonych
samochodów

> 50% sprawdzonych przez nas aut jest niezgodna z deklaracją sprzedających

> 50%

sprawdzonych przez nas aut jest
niezgodna z deklaracją sprzedających

100% zadowolonych klientów

100%

zadowolonych
klientów

Chcesz kupić wymarzone auto ze Szwecji?

Zleć sprowadzenie samochodu ze Szwecji specjalistom

4 kroki do znalezienia idealnego samochodu

Zobacz jak przebiega zlecenie

Po wypełnieniu przez Ciebie formularza zgłoszeniowego w ciągu maksymalnie 48 godzin skontaktujemy się z Tobą. Omówimy wówczas warunki naszej współpracy oraz przedstawisz nam szczegółowo, jakiego samochodu poszukujesz. Otrzymasz również od nas komplet dokumentów, potwierdzających naszą współpracę do Twojej akceptacji.

Zamów poszukiwanie auta

Dlaczego warto zlecić sprowadzenie auta ze Szwecji?

Sprawdź korzyści

Oferujemy pomoc doświadczonego rzeczoznawcy w znalezieniu odpowiedniego samochodu zgodnego z Twoimi preferencjami.

Wyszukujemy i sprowadzamy dobrej jakości auta, a także przygotowujemy wszelkie formalności związane z rejestracją samochodu w Polsce.

Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego nowego samochodu zarówno pod względem technicznym, jak i prawnym.

Współpracujemy wyłącznie z podmiotami, oferującymi auta wysokiej jakości z potwierdzonym przebiegiem oraz bezwypadkowe.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, opiekę na każdym etapie współpracy oraz merytoryczne doradztwo w każdej kwestii.

Wyślij zapytanie

Samochody kupione z Autotesto

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Dołącz do zadowolonych klientów

FAQ

Masz pytania?

Czy oferowane samochody posiadają potwierdzony przebieg i historię?

W jaki sposób przedstawiamy oferty?

Ile czasu zajmuje cały proces?

Czy można rozwiązać podpisaną umowę?

Ile wynosi nasza prowizja? (Ile kosztuje usługa)

Ile ofert jesteśmy w stanie przedstawić?

Co w przypadku, gdy budżet na samochód jest nierealny?

Z jakiego źródła pozyskujemy auta?

Kto sprawdza samochody za granicą?

Czy doradzamy w wyborze auta?

W jaki sposób i gdzie można odebrać od Nas samochód?

Czy udzielamy gwarancji na sprzedane auta?

Czy kaucja jest zwrotna po rozwiązaniu umowy?

Dlaczego prosimy o zadatek?

Jakie koszty należy ponieść po zakupie samochodu od naszej firmy?

W jaki sposób ustalić budżet na samochód?

Czy wystawiamy fakturę na samochody?

Czy sprowadzamy auta z innych państw niż Szwecja?

Sprowadzenie auta ze Szwecji na zamówienie


Kupno samochodu ze Szwecji jeszcze do niedawna kojarzyło się z czymś egzotycznym. Mało kto brał pod uwagę Szwecję jako źródło samochodów używanych. Okazuje się, że to bardzo dobry kierunek. Tamtejsze samochody mają bardzo wiele zalet. Rygorystyczne badania techniczne wymagają na właścicielach skrupulatnego serwisowania, do utrzymywania samochodu w dobrym stanie technicznym Szwedów mobilizuje aura. Żaden z nich nie może sobie pozwolić na to aby samochód odmówił posłuszeństwa w mroźny poranek. Na plus dla aut ze Szwecji jest ich wyposażenie. Samochody tam przeważnie wyjeżdżają z salonów w bogatej wersji wyposażenia. Oczywiście dużą popularnością cieszą się tam podgrzewane fotele, podgrzewana kierownica, czy ksenony (długie noce determinują potrzebę dobrego oświetlenia). Tutaj rodzi się pytanie w jakim stanie może być samochód, który porusza się po ośnieżonych drogach Skandynawii? Okazuje się, że w lepszym niż nasze krajowe. Szwedzi nie sypią dróg solą, wolą jeździć po śniegu. Dlatego można w zestawie z samochodem otrzymać opony zimowe z kolcami, które trzeba pamiętać, że są w Polsce nielegalne!

Szwedzki CEPiK czyli historia samochodu ze Szwecji.

Niewątpliwą zaletą auta ze Szwecji jest możliwość łatwego sprawdzenia jego historii. Na specjalnej szwedzkiej stronie rządowej wystarczy wpisać numer rejestracyjny i dzięki temu możemy się dowiedzieć jaki był przebieg przy ostatnim przeglądzie technicznym. Dodatkowo znajdziemy informację czy samochód za każdym razem przegląd przechodził, a jeśli nie to z jakiego powodu takiego przeglądu nie przeszedł.

Tylko jak się zabrać za sprowadzenie auta ze Szwecji?

Można zacząć od poszukiwania samochodu ze Szwecji w polskich komisach lub u handlarzy, jednak nie będzie to droga usłana różami. Wielu sprzedawców będzie nam chciało wmówić skąd jest sprowadzany tylko po to żeby osiągnąć zamierzony cel, czyli sprzedaż. Jeśli już nam się uda znaleźć samochody sprowadzone ze Szwecji to w komisach, czy u handlarzy mamy tylko do wyboru od kilku do kilkunastu konkretnych modeli samochodów. W tej sytuacji można pokusić się o sprowadzenie samochodu na własną rękę.

Poszukiwanie auta ze Szwecji nie jest jednak łatwą czynnością, choćby przez bariery językowe. Poruszanie się po serwisach z ogłoszeniami nie należy do prostych. Dużo bardziej popularny język w Polsce to niemiecki, szwedzki mało kto zna. Do tego dochodzi waluta, korona szwedzka również dużo mniej popularna niż np. euro. Najtrudniejszy w tym wszystkim będzie transport. Najtrudniejszy w tym wszystkim będzie transport sprowadzonego auta. Szwecja jest położona ponad 500 kilometrów od Polski, dlatego nie mamy za dużego wyboru – w grę wchodzi prom lub droga przez Niemcy i Danię. Opłacalność takiego transportu w dużej mierze będzie zależeć oczywiście od lokalizacji auta w Szwecji. Wiadomo, im dalej na północ tym dalej i drożej. Z drugiej strony ceny samochodów w stolicy Szwecji są wyższe.

Sprowadzenie samochodu samodzielnie jest dość trudne, a może się okazać że w ostatecznym rozrachunku finansowo nieopłacalne. Dlatego w tym przypadku warto sprowadzenie samochodu ze Szwecji powierzyć specjalistom, którzy ułatwiają życie klientom i na co dzień zajmują się sprowadzaniem aut na życzenie.Tu się nie kończą powody dlaczego firma sprowadzająca samochody na zamówienie to dobry wybór. Zakres działań takiej firmy obejmuje kompleksowe sprowadzenie auta ze Szwecji. W skład takiej usługi wchodzi zebranie wymagań od klienta, przedstawienie dostępnych ofert na rynku szwedzkim, które klient akceptuje. Dokładne wybranie samochodu, który będzie sprawny technicznie, bezwypadkowy oraz z pewnym i potwierdzonym przebiegiem.

Te wszystkie czynności wykonują Eksperci samochodowi zajmujący się sprowadzaniem aut ze Szwecji. Klientowi zostaje tylko odebrać samochód, zarejestrować w swoim wydziale komunikacji i ubezpieczyć.

Zamów sprawdzenie samochodu