Ssangyong Korando – kompaktowy SUV prosto z Korei Południowej

SsangYong lusterko

SsangYong Korando to dynamiczny i wszechstronny SUV, który od lat cieszy się popularnością na rynkach międzynarodowych. Jak na pojazd z Korei Południowej przystało, ten model łączy w sobie nowoczesne technologie z komfortem oraz stylowym designem.

Warto przyjrzeć się bliżej najważniejszym cechom SsangYong Korando, które czynią go atrakcyjnym wyborem dla potencjalnych nabywców.

SsangYong Korando – dane techniczne i charakterystyka

SsangYong Korando to model, który wyróżnia się na tle innych kompaktowych SUV-ów swoimi zaawansowanymi danymi technicznymi i wyjątkową charakterystyką. Jest to pojazd łączący w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne z praktycznymi aspektami codziennej jazdy. Samochód nie tylko zapewnia doskonałą wydajność, ale także oferuje wysoki poziom komfortu i najnowsze technologie.

Wnętrze pojazdu jest przestronne, z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi, co zapewnia komfort podczas jazdy samochodem SsangYong Korando. Wymiary całego auta zostały dostosowane w taki sposób, aby rozwiązań technicznych nie wprowadzać kosztem przestronności. W środku pozytywnie zaskakują komfortowe siedzenia i duża ilość miejsca na nogi, co jest szczególnie ważne podczas długich podróży.

Wymiary czynią to auto idealnym wyborem zarówno do jazdy miejskiej, jak i na dłuższe trasy. SUV ten jest także wyposażony w nowoczesny system multimedialny, który umożliwia łatwe połączenie z urządzeniami mobilnymi, a także dostęp do różnych funkcji rozrywki czy nawigacji.

SsangYong Korando – wymiary, bezpieczeństwo i design

SsangYong Korando został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie pasażerów. Model ten jest wyposażony w szereg nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, w tym systemy wspomagające, takie jak kontrola trakcji, system stabilizacji toru jazdy oraz zaawansowane systemy hamowania.

Solidna konstrukcja nadwozia oraz zastosowanie nowoczesnych materiałów zapewniają optymalną ochronę w przypadku kolizji. SsangYong Korando wyróżnia się również unikalnym i nowoczesnym designem. Jego dynamiczna sylwetka z charakterystycznymi liniami nadwozia przyciąga uwagę, a eleganckie detale nadają mu wyrafinowany wygląd. SUV ten jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie połączenie stylu i funkcjonalności.

SsangYong Korando – spalanie i efektywność pracy silnika

SsangYong Korando to SUV, który zyskuje uznanie nie tylko ze względu na swoje zaawansowane funkcje i stylowy wygląd, ale również za sprawą ekonomiczności oraz efektywności w zakresie zużycia paliwa. To kluczowe aspekty, mające znaczący wpływ na koszty eksploatacyjne pojazdu czy jego wpływ na środowisko.

SsangYong Korando może pochwalić się systemami optymalizacji spalania, co jest wynikiem zastosowania nowoczesnych technologii silnikowych. Dostępne wersje jednostek napędowych – zarówno benzynowe, jak i diesla – są zaprojektowane tak, aby zapewniać maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu paliwa. W zależności od konfiguracji silnika i warunków jazdy Korando oferuje konkurencyjne wartości, co jest szczególnie istotne w kontekście rosnących cen paliw.

Nowoczesne technologie zastosowane w SsangYong Korando, takie jak zaawansowane systemy wtrysku paliwa czy systemy zarządzania silnikiem, przyczyniają się do optymalizacji procesu spalania. Dzięki temu ten model oferuje lepszą efektywność paliwową, redukując jednocześnie emisję szkodliwych substancji podczas jazdy.

SsangYong Korando – cena

SsangYong Korando wyróżnia się na tle konkurencji atrakcyjną ceną, oferując przy tym bogate wyposażenie standardowe oraz szereg opcji dodatkowych. Cena modelu jest uważana za jedną z jego głównych zalet, szczególnie w zakresie oferowanych funkcji i jakości wykonania.

W kontekście SsangYong Korando można mówić o dobrym stosunku jakości do ceny, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla szerokiej grupy klientów szukających przystępnego SUV-a o dobrych parametrach.

SsangYong Korando – opinie

Opinie użytkowników SsangYong Korando często podkreślają jego niezawodność, komfort jazdy oraz wszechstronność. Kierowcy doceniają przestronne wnętrze, wygodę i funkcjonalność, a także nowoczesne systemy bezpieczeństwa czy multimedialne.

Zadowolenie z jazdy Korando często wiąże się także z pracą silnika, który zapewnia odpowiednią równowagę między mocą a ekonomią.

Sprawdź nasze inne opinie o samochodach

Jeep Wrangler IV generacji – dane techniczne, spalanie, najczęstsze awarie, cena

Mazda CX-30 – dane techniczne, spalanie, opinie, cena, wykrywane wady

Łada Niva Travel – wschodnioeuropejska odpowiedź na Dacię Dustera

administrator